1. Anasayfa
 2. Webmaster

En İyi 4 WordPress İletişim Formu Eklentisi

En İyi 4 WordPress İletişim Formu Eklentisi
0

Wordpress İletişim Formu Eklentileri

Bir internet sitesinde bulunan en can alıcı kısımlarından birisi “İletişim” bölümüdür. Bu bölüme girilecek bilgiler ve daha önemlisi iletişim formu, birçok kişinin size ulaşması için oldukça önemlidir. Bu nedenle iletişim formunuzu doğru oluşturmanız insanların size daha kolay ulaşmasını sağlar. WordPress üzerinden iletişim formu oluşturmak da oldukça basittir. Bir eklenti yardımıyla isteğinize uygun bir iletişim formu oluşturabilirsiniz. Peki, en iyi WordPress iletişim formu eklentisi hangisidir? İşte en iyi 4 WordPress İletişim formu eklentisi!

1.  WPForms    Önerilir

En iyi 4 WordPress iletişim formu eklentisi listemize WPForms ile başlıyoruz. Çünkü muhtemelen en kolay ve yeni başlayacak birisi için en basit iletişim formu eklentisidir. Sürükle ve bırak özelliği ile yeni web sitesi oluşturucular için vazgeçilmezdir.

İnternet sitenize en iyi iletişim formunu oluşturmak için kullanabileceğiniz bir eklentidir. Ayrıca ücretsiz servisleri ile de pek çok yükü üzerinizden alır. Özellikle e-posta aboneliği ve çoklu sayfa formları gibi çeşitli hizmetleri ile iyi bir iletişim formu oluşturmanızı sağlar.

2. Form Maker 10Web

Form Maker 10Web, özellikle işletmeler için en önemli ve kullanışlı iletişim formlarından birisidir. Sunduğu şık ve güzel şablonlar ile sitenize yakışır bir iletişim formu oluşturma imkânı sunmaktadır.

Tıpkı WPForms gibi Form Maker 10Web de kullanıcılarına sürükle ve bırak özelliği sunmaktadır. Bu özellik sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde istediğiniz iletişim formunu oluşturabilirsiniz. Ayrıca anket ve çok seçimli sorular sorabilme imkânı tanımaktadır. Bu da daha iyi bir müşteri portföyü oluşturmanızı sağlayabilir.

3. Contact Form 7

En iyi WordPress iletişim formu eklentisi listemizin son sırasında Contact Form 7’den bahsedeceğiz. Bu eklentinin en güzel yanı ise hızlıca sitenize ekleyebileceğiniz hazır iletişim formları sunmasıdır. Daha önceden hazırlanmış kullanışlı ve şık iletişim formları sayesinde, eklentiyi yüklediğiniz gibi kısa bir sürede formunuzu oluşturabilirsiniz.

Ancak bu eklentinin olumsuz yanı, yeni web sitesi oluşturucuların dostu olmamasıdır. Bu eklentiyi kullanarak iletişim formunu sitenize eklemek için kısa kod girmeniz gerekmektedir. Bu nedenle WordPress editörünüzden veya bilen birisinden öğrenerek kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır.

4. Forminator

Tipik form oluşturma eklentiniz değil. Forminator, her web sitesi ve durum için kullanımı kolay WordPress form oluşturucu eklentisidir. Herhangi bir form oluşturmanın en kolay yolu – iletişim formu, sipariş formu, ödeme formu, e-posta formu, geri bildirim widget’ları, gerçek zamanlı sonuçları olan etkileşimli anketler, buzzfeed tarzı “yanlış cevap yok” sınavları, hizmet tahmin araçları ve ödemeli kayıt formları PayPal ve Stripe dahil seçenekler. Şuan web sitemide de bu eklentiyi kullanmaktayız.

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _ok_oldum
  Şok Oldum
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  k_zg_n_m
  Kızgınım
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

Merhaba, Malatya/yeşilyurt doğumluyum. Tekstil Teknoloji Teknisyenliği alanında önlisans yaptım ve şuan özel bir sektörde mesleğimi icra etmekteyim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.